İletişim Numaramız
0(212) 450 6040
İletişim Numaramız

Metzeler 120/70ZR17 Roadtec 01 SE 58W Ön Motorsiklet Lastiği

Ürün Gelince

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Metzeler Roadtec 01 SE 120/70ZR17 (58W)

Üretim Tarihi: Son 1 Yıl İçinde Üretilmiştir.
etzeler Roadtec 01 SE 120/70ZR17 (58W)

 

Touring'in sportif yüzü - ROADTEC™ 01 SE

Sport touring lastik segmentinde 2015 yılından beri birçok ödülü toplayan ROADTEC™ 01'in başarısını takiben METZELER yeni ROADTEC™ 01 SE'yi çıkarmaya karar verdi. 
ROADTEC™ 01 SE, mevcut kilometre ömrü ve ıslak zemin performansını koruyarak supersport ve çıplak motosikletlerin kullanım/hakimiyetini ve yol tutuşunu artıran, Sport Touring segmentindeki Metzeler evrimidir.

ROADTEC™ 01 SE radyal serisi, ROADTEC™ 01'in güçlü yanları olan muhteşem ıslak zemin performansı ve yüksek kilometre ömrünü, supersport, çıplak ve sport touring sürücülerinin ihtiyaç duyduğu yol tutuş ve kıvraklık bakımından sportif özellikler ile birleştirerek METZELER kataloğunu tamamlıyor.

Keskin yatış açılarında yüksek performans anlamına gelen sportif gereklilikleri karşılamak için ROADTEC™ 01 SE 'nin desen tasarımı, ROADTEC™ 01'in desen tasarımından yola çıkılarak, omuzlarda daha slick bir lastiğe evrilmiş ve böylece asfalt ile daha fazla bir temas yüzeyi sağlanmıştır.

ROADTEC™ 01 SE'nin ön modelleri ROADTEC™ 01'de kullanılan tamamı silika hamurun son versiyonunu miras almış ve ortasında düşük sürtünmeli yüzeylerdeki muhteşem yol tutuşunun kilit özelliği olan aynı desen tasarımına sahip. Omuzlar ise daha slick ve bağıl yapısal geliştirmeler, yarı ve tam yatık açılarda performansı optimize ederek kıvraklığı ve yönlendirme kararlılığını iyileştiriyor.

ROADTEC™ 01 SE'nin arka ebatları çift hamurlu olup ön lastiklerde olduğu gibi ROADTEC™ 01 desen tasarımının daha sportif bir evrimini taşıyor ve uzun yolda ve virajlı yollarda beklentisi yüksek sürücüleri dahi tatmin etme yetisine sahip konfor ve sürüş zevki ile birlikte yüksek yatış açılarında daha keskin bir sürüş amaçlıyor.
ROADTEC™ 01 ve ROADTEC™ 01 SE: sportif duruşa sahip tüm maceracılar için iki muhteşem ürün.

 

AVANTAJLAR
 
TUTUŞ


Her yüzeyde yol tutuş, tam yatış açısında ekstra yol tutuş Ödüllü ROADTEC™ 01'e göre dahi, ROADTEC™ 01 SE, hem ön hem de arka lastiğin omuzlarında daha yüksek çıkıntı/girinti oranına sahip olup sport touring motosikletlerin sportif yönüne adanmış gelişmiş sportif karakter ve kaslı bir görünüm sunar.

Aslında, ROADTEC™ 01 SE'nin orta kısmı, ROADTEC™ 01 için geliştirilen üstün su tahliyesi teknolojilerini kullanmak üzere %82'ye varan çıkıntı/girinti oranı bakımından ROADTEC™  01 ile aynı.
 KİLOMETRE PERFORMANSI

 

Uzun kilometre ömrü ve tutarlı performans ROADTEC™ 01 SE, ROADTEC™ 01'in fevkalade uzun kilometre ömrünü korumaktadır.
 

Önde orta kısım olarak yere basan alanında bulunan çok sayıda oluk mekanik yol tutuş ile birlikte su tahliyesi ve güvenliği sağlarken ağırı ısınmayı ve kontrol altında tutmak ve ömrü uzatmak adına hamura binen bölgesel gerilimleri azaltır.
 

Arka lastikteki kesintisiz orta şerit, patinaja düşmeyi (sarmayı) asgari düzeye indirerek hamurun yıpranmasını önler.

 


GÜVENLİK

 

Islak ve düşük sürtünmeli yüzeylerde güvenlik:

ROADTEC™ 01 SE, desen tasarımını, birçok ödül sahibi ROADTEC™ 01'den tam yatış açısında limit tutunma bakımından büyük geliştirmeler yapılarak almıştır.

Ön lastik, ciddi ıslak koşullarda mekanik yol tutuş ve su tahliyesi sağlayan çok sayıda enlemesine oluğa sahip.

Arka lastik ise birbirini tamamlayan işlevleri görmek için derin ve kısa olukları bir arada kullanıyor: derin oluklar düşük sürtünmeli yüzeylerde çekişi artırırken kısa oluklar da yanal kaymayı önlüyor ve kararlılığı artırıyor.

 

 

 


 

Teknik Özellikler
Araç TipiMotosiklet
SezonYaz Lastiği
Taban Genişliği120
Yanak Yüksekliği70
Jant Çapı17
Yük indeksi?58 (236 kg)
Hız Kodu?W (270 km)
Diğer Özellikler
Stok KoduSET-1207017-10380448
MarkaMetzeler
Stok DurumuTükendi
Garanti (Yıl)2
8691624377363

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Copyright © 2021 lastikdeposu

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.