İletişim Numaramız
0(212) 450 6040
İletişim Numaramız

Metzeler Set MT90B16 ve MU85B16 Cruisetec Ön Arka Takım

Fiyat:
17.045,00 TL
1.690,30 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Metzeler Cruisetec MT90B16 72H ve MU85B16 77H

 

Üretim Tarihi: Son 1 Yıl İçinde Üretilmiştir.

Yeni CRUISETEC™ ile METZELER, başarılı V-Twin ürün gamını daha performans odaklı kullanıma doğru genişletiyor. Bu lastik, ıslak zeminlerde dahi çarpıcı yol tutuş, çığır açan performans tutarlılığı ve yenilikçi kararlılık özellikleri ile mevcut ve eski motosikletlerin kullanım karakterini daha yukarı seviyelere taşıyor. CRUISETEC™ V-Twin lastiği üretiminde desen, hamur reçetesi ve karkas bakımından çığır açan özelliklere sahip.


Metzeler CRUISETEC yollarda 

 
Metzeler Cruisetec, gittikçe daha duygusal ve rahat sürüşler arayan ve sürüş tutkularını performans odaklı olarak kişiselleştirebilecekleri V-Twin makinelerde yaşayan motorcuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geliştirdi. CRUISETEC™, segmentteki ilgili üreticilerin yüksek performans parçaları ve en yeni elektronik sürücü yardımları ile donattığı Cruiser ve Touring makinelere takılmak üzere tasarlandı. Bu tarzdaki motosikletler, METZELER CRUISETEC™ ile artık kıvraklık, daha yüksek yatış açıları, gelişmiş kararlılık, konfor, daha kısa fren mesafesi ve daha hızlı viraj almada tüm potansiyellerini yola aktarabilir. Sektör lideri yenilikler de dahil olmak üzere çığır açan teknolojik özellikler sayesinde hem tecrübeli hem de yeni sürücüler, Metzelerin ürün sloganı “Mükemmelleştirilmiş Performans”ın şahidiymişçesine fevkalade bir şekilde sürüşün tadını çıkarabilir.


Yeni CRUISETEC™’in sürücüye sunduğu başlıca avantajlar:


• Fevkalade kullanım, çizgi seçme ve tutturma, her aşamada hızlı tepki, ıslak zeminlerde dahi daha üst düzey viraj tutuşu ve güvenliği ile performanslı gezmenin tadını çıkarın.

• Düzenli aşınma özelliği sayesinde lastiğin profilini koruyan sabit kavisli hatları ve çift hamurlu yapısı ile birlikte sağlam deseni sayesinde lastik ömrü boyunca tutarlı bir performans sunar.
 
• Virajlara girerken ve viraj içinde yatış açılarını korurken maksimum düzeye çıkarılmış çizgi tutturma özelliği ve sunduğu konfor sayesinde akıcı ve zahmetsiz bir sürüş sağlar.
 
• Lastiğin elektronik sürücü yardım sistemleri ile aktif etkileşimi ile Islak zeminlerde dahi gelişmiş güven ve güvenlik hissiyatı.
 
METZELER CRUISETEC™, V-Twin makinelerde performanslı sürüşün getirdiği ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır ve METZELERİN, Cruirser tarzı motosiklere yönelik sunduğu ürün gamını tamamlamaktadır.

 
  • CRUISETEC™, dünün ve bugünün V-Twin makinelerinde performansı son noktaya taşıyor.Lastikdeposu.com.tr Uygun fiyat politikalarıyla kullanıcılar için uygun seçenekler sunar

Teknik Özellikler
Araç TipiMotosiklet
SezonYaz Lastiği
Taban GenişliğiMU85
Jant Çapı16
Yük indeksi?77 (412 kg)
Hız Kodu?H (210 km)
Diğer Özellikler
Stok KoduSET-MT90B16-MU85B16-10380124-10380125
MarkaMetzeler
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8682309161256
Copyright © 2021 lastikdeposu

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.