• Tüm Kategoriler
  • HIZLI ÜRÜN ARAMAK İÇİN YUKARIDA Kİ ÜRÜN ARAYIN KISMINA ÖRNEK 120/70ZR17 İÇİN 1207017 BİRLEŞİK OLARAK YAZIN

   Continental ContiPremiumContact2 Özellikleri


   Continental ContiPremiumContact2 Özellikleri

   Lüx ve orta büyüklükte arabalar için daha kısa fren mesafeleri : ContiPremiumContactTM 2
   ContiPremiumContactTM 2 ‘de yeni 3 boyutlu tipte (3-D) kanallar bulunur. Yenilikçi dış lastik teknolojisi , fren mesafesini hem ıslak hem de kuru yüzeylerde pekiştirir.3 boyutlu (3 D) yeni kanallar sayesinde, su, suda kaymaya karşı mükemmel koruma sağlanarak, en etkili şekilde yayılır. 3 boyutlu (3 D) kanallar, ayrıca, tüm lastiğe fevkalade denge verir.  Bu sebeple, ContiPremiumContactTM 2, bozulmaya daha az eğilimlidir, böylece arabanızın manevra kabiliyeti daha çok gelişir.

   Yenilikçi 3 boyutlu (3 D) Kanallar :

   Yeni ContiPremiumContactTM 2’nin kendine özgü özelliği, hem ıslak hem de kuru yollarda fren performansını pekiştiren ve suda kaymaya karşı optimum koruma kazandıran, eşsiz 3 boyutlu (3 D) kanallarıdır.
   Kuru yollarda daha iyi fren için sığ kenar, ıslak yollarda daha iyi fren için dik kenar :
   3 boyutlu (3 D) kanalın sığ kenarı, kuru yollarda daha kısa fren mesafesiyle sonuçlanan daha büyük diş blok dengesi ve geliştirilmiş yol teması sağlar. Büyük bir basınç altına yerleştirilseler bile, diş blokları bükülmezler ve böylece yolla maksimum temas muhafaza edilir. Bu daha sakin temas basıncı, kuru yola intikal maksimum gücü garanti eder.
   3 boyutlu (3 D) kanalın dik kenarı, diş bloğunun köşesini had safhada açılı yapar. Bu, lastiğin, yoldaki suyu yararak geçmesini mümkün kılar. Lastik ile yol arasındaki direkt temas, ıslak yolda bile, istisna olarak, kısa fren mesafesi anlamına gelir.

   Suda kaymaya daha iyi dayanıklılık için, 3 boyutlu (3 D) kanalların özel biçimi :
   3 boyutlu (3 D) kanalların özel biçimi (sığ ve dik kenarlar), su akıp giderken, girdap efektinin oluşturulması anlamına gelir. Su, bu sebeple, daha hızlı yayılır ve suda kayma riski azaltılmış olur.
   Yola temas alanının ahenkli yuvarlak biçimi de suda kaymaya dayanıklılığı artırır

   Asimetrik dış lastik deseni sayesinde gelişmiş yol tutuşu :

   Kompakt dış destek ve diş bloklarının azaltılmış sayısı, optimum temas ve mükemmel viraj alma dengesini garanti eder. İç düz dişlerin çift blok yapısı, gelişmiş sürüş dengesi ve fren performansı sonucunu doğuran, dairesel dış lastik sertliğinin yüksek olmasını sağlar. Kesintisiz yan kanallı açık iç destek ve artırılmış diş bloğu sayıları, konforlu sürüş ve suda kaymaya karşı mükemmel koruma vererek, dönme gürültüsünü azaltır ve suyu gerektiği gibi yayar.

    

   06.07.2013

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.